Градоначелник Шапић честитао крсну славу свим Београђанима: Успели смо да започнемо нове процесе неговања традиционалних и породичних вредности
Данас обележавамо четврту годину заредом, откад смо, уз помоћ Његове светости патријарха Порфирија и заједно са овом Градском управом, вратили традицију прослављања градске славе у ово велелепно здање Старог двора. Част ми је и изузетно сам поносан што је за време ове Градске управе започета нова традиција, а у ствари враћена она која је прекинута пре неких 20 година. Спасовдан ове године има нарочити значај, управо због присуства појаса Пресвете Богородице који је до сада изношен са Свете Горе само у три државе – Грчку, Кипар и Русију, а сада је у Србији – казао је градоначелник Београда Александар Шапић на обележавању Спасовдана, крсне славе Града Београда, у здању Старог двора.



