Шапић: Град Београд обезбедио 20 возила за домове здравља

Град Београд је у претходним годинама уложио више од три милијарде динара у различите вidове помоћи здравственим установама на територији Града. Познато је да домови здравља већ неколико година нису под управом Града Београда, већ да њима управља Министарство здравља. То не значи да Град Београд не треба, кад год може, да помогне на различите начине. Ово је један од тих начина и мислим да ће бити изузетно користан, пре свега за наше грађане. Ових 20 возила биће распоређено у 13 домова здравља – казао је градоначелник Београда Александар Шапић током обиласка 20 нових возила намењених домовима здравља.