Шапић: Отворено аутобуско стајалиште „Југ“ значајно доприноси унапређењу саобраћаја и јавног превоза у Београду
Коначно смо дочекали тренутак да је званично отворено аутобуско стајалиште „Југ“, као и велики паркинг простор од 350 паркинг места, који ће служити не само у оквиру аутобуског стајалишта него и у оквиру тог самог пројекта „Паркирај и вози“. Многи људи који из унутрашњости долазе у Београд и који не желе да возе по Београду, моћи ће овде да паркирају возило и да се превезу јавним превозом или таксијем до центра града – рекао је градоначелник Београда Александар Шапић приликом обиласка новоотвореног аутобуског стајалишта „Југ“.



